Canlı Tv – Canlı Tv İzle
Paylaşmak Güzeldir... :) =

Fox Tv izle


            


Fox Tv Canlı izle

Fox Tv İzle 2012-2013 sezonun da reyting anlamında en iyi yılını geçiren kanal, bu başarısını yeni sezonda devam ettirmek istiyor gibi görünüyor. Bu yaz Babam Sınıfta Kaldı, Sana Bir Sır Vereceğim ve günlük dizi Kahireli Palas dizilerini yayına sokan kanalımız, Kahireli Palas haricinde diğer dizilerini yeni sezonda devam ettirme kararı aldı.

Foxtv, bu sezon da yayına 4 yeni dizi sokmayı planlıyor.

Fatih Harbiye:

Dizimizin baş rollerini Kadir Doğulu ve bol ödüllü genç oyuncu Neslihan Atagül paylaşıyor. Geleneksellikle modernlik arasına sıkışmış Fatihli genç bir kız, Neriman. Bir yanda Fatih’te birlikte büyüdüğü, çocukluk aşkı Şinasi, diğer yanda İstanbul’un varlıklı üst sınıfından yakışıklı Macit. Farklı kültür ve değerler arasında bocalayan, duygusal gelgitler yaşayan genç bir kız, Neriman…

Fatih Harbiye ‘aşk ile sevgi’nin çıkmazlarıyla izleyiciyi karşı karşıya bırakılacak. Peyami Safa’nın hayatı ve aşkı, tüm çelişkileri ve çatışmalarıyla sergilediği eserinden uyarlama dizi yakında bizlerle olacak.

Görüş Günü Kadınları:

Eylül ayında başlayacak olan ve yapımcılığını NTC Medya’nın üstleneceği “Görüş Günü Kadınları” dizisinin kadın oyuncuları Şenay Gürler, Semra Dinçer, Yıldız Çağrı Atiksoy veNesrin Cavadzade’nin olacağı, dizide rol alacak erkek oyuncuların ise İlhan Şeşen, Sinan Tuzcu, Alpay Atalan, Kemal Uçar ve Selim Erdoğan’ın olacağı kesinleşti.
Hayatları, sosyal konumları ve dünyaları birbirinden tamamen farklı dört kadının tek ortak noktaları cezaevindeki sevdikleridir. Bu dört kadın sevdikleri adamları görebilmek için gittikleri “görüş günlerinde” tanışacak ve hayatları hiç ummadıkları bir şekilde birbiriyle karışacaktır. Öyle ki, artık onlar yaşamak için birbirlerine tutunmak, cezaevindeki eşlerinden uzak ayakta kalabilmek için birbirlerine yaslanmak zorundadır. Her birinin kendilerine ait sırları, eşlerine dair bilmedikleri vardır.

Çocuklar Duymasın:

Türkiye televizyonlarının en uzun soluklu dizilerinden olan Çocuklar Duymasın, yenilikler ve daha fazlasıyla Eylül ayında Fox Tv’de yayın hayatına merhaba demeye hazırlanıyor. Çocuklar Duymasın değişen hayatları, eklenen renkli karakterleriyle Eylül’de FOX’ta başlıyor.


Rakun:

Fox Tv yeni sezonda ekrana süreceği bir diğer dizi olan Rakun’un başrollerinde Yunus Günçe ve geçtiğimiz sezon Survivor’da dikkat çeken Hasan Yalnızoğlu var. Dizi Fox Tv İç Yapımlar tarafından hazırlanıyor.
Polisiye bir dizi olan Rakun, aksiyon sahneleri ve birbirinden ilginç olayları ile yaz sezonunda izleyici ile buluşacak.. Sloganı ise “Hırsızlar, katiller, hainler ve vahşiler, gece karası kanatlarını açmış ortalığı kötülüğe boyadığında birileri uyanır…”

FOX TV İZLE 12.09.2013 YAYIN AKIŞI
 • 16:30
  Esra Erol'da Evlen Benimle
  Esra Erol’da Evlen Benimle

  Saat: 16:30 – 19:15 (165 dakika)
  Tür: (Kadın Programı)
  Özet: Esra Erol, programa katılan adaylarla ekran başındaki taliplerini bir araya getiriyor.

 • 19:15
  Deniz Yıldızı
  Deniz Yıldızı

  Saat: 19:15 – 20:15 (60 dakika)
  Tür: (Dram)
  Özet: Pişmanlıklar, kırgınlıklar, kıskançlıklar, çatışmalar ve her şeyi alt üst eden aşklar…

 • 20:15
  Çocuklar Duymasın
  Çocuklar Duymasın

  Saat: 20:15 – 21:30 (75 dakika)
  Tür: (Komedi)
  Özet: Feodal kişiliğinden dolayı eşi Meltem’le sürekli çatışma halinde olan Haluk’un komik maceraları.

 • 21:30
  FOX Ana Haber
  FOX Ana Haber

  Saat: 21:30 – 22:15 (45 dakika)
  Tür: (Haber)
  Özet: Türkiye ve Dünya’dan en sıcak gelişmeler!

 • 22:15
  Umutsuz Ev Kadınları
  Umutsuz Ev Kadınları

  Saat: 22:15 – 00:45 (150 dakika)
  Tür: (Komedi, Dram)
  Özet: Basit ve durağan sanılan hayatlarının aksine sırlarla ve mücadelelerle dolu yaşantıları olan beş kadının hikayesi…

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Ülkesi: TÜRKİYE
Twitter Adresi: https://twitter.com/FOXTurkiye
Kategori: Genel
Etiketler : Canlı Tv - Canlı Tv İzle - Takılmadan Tv İzle - Spor Tv Seyret - Capcanlı Tv İzle - TV Seyret - EN Canlı Tv İzle - Kaliteli Tv İzle - İnternet Tv İzle - Hd Tv İzle - Online Tv İzle